Kategórie
Anketa

Aký typ hier preferujete?

Celkom hlasov: 7850
Najnovšie

Doprava a platba

Väčšinu tovaru vieme do tretieho dňa pripraviť na odoslanie, maximálne do piatich pracovných dní. V prípade, že v objednávke bude tovar, ktorý na sklade nemáme, budeme vás kontaktovať a dohodneme si termín dodania. Tovar zasielame po celej SR a po dohovore aj do zahraničia. Osobný odber či dovoz (po dohovore) je možný v rámci Bratislavy a do pohraničnej oblasti v Rakúsku - Hainburg an der Donau a blízke okolie.

Doprava

• Osobne
Cena za dopravu je 0 €
Objednaný tovar si môžete osobne vyzdvihnúť. Možnosť vyzdvihnutia tovaru na tretí deň (po dohovore) v Pezinku na adrese: Bernolákova 84, alebo v Rakúsku v Hainburg an der Donau.

• Doporučená zásielka alebo dobierka
Tovar posielame Slovenskou Poštou. Cena za doporučenú zásielku je 2,8 € (platba vopred na náš účet), cena za dobierku je 3,6 € (platba pri prevzatí zásielky). Pri objednávke tovaru nad 79 € s doručením do SR vám poštovné neúčtujeme. (Pri doručení do krajín EU zľavu na poštovnom si dohodneme v závislosti od typu krajiny). Tovar je možné po dohovore poslať aj kdekoľvek v Rakúsku s možnosťou podania zásielky priamo v Rakúsku. Poplatky za poštovné účtujeme podľa rakúskeho cenníka poštových služieb.
Tovar môžeme poslať aj do iných štátov, je však potrebné počítať s poštovným podľa cenníka Slovenskej pošty.

Cenník zásielok do zahraničia pozrite tu.

• Dovoz v rámci Bratislavy
Po dohovore je možné doviesť tovar na dohodnuté miesto v Bratislave alebo do pohraničnej oblasti v Rakúsku - Hainburg an der Donau.

Platba

• Bankovým prevodom
Tovar odosielame až po pripísaní platby na účet. Tovar odosielame na Slovensko. Tovar zasielame aj do zahraničia po dohovore o poštovnom.

• Dobierkou
Pri tomto spôsobe platby vám objednaný tovar pošleme na vami uvedenú slovenskú adresu. Zásielku si môžete vyzdvihnúť na vašej pošte, kde ju aj uhradíte.

• Hotovosťou
Pri vyzdvihnutí tovaru (po dohovore) v Pezinku na adrese sídla spoločnosti, v Rakúsku: v Hainburg an der Donau alebo prevzatie tovaru (po dohovore) na dohodnutom mieste v Bratislave v rámci rozvozu.