Kategórie
Anketa

Aký typ hier preferujete?

Celkom hlasov: 7857
Najnovšie

T.I.M.E. Stories CZ

Cena s DPH:44.99 EUR
Cena bez DPH:44.99 EUR
Dostupnosť:Skladom
ks

• 2 - 4 hráči
• Od 12 - 99 rokov
• Trvanie hry: 60 min.
• Materiál hry: CZ
• Jazyk pravidiel: CZ
• Kooperatívna - náročná hra

Predstavenie hry v angličtine

Vítajte, agenti! Agentúra T.I.M.E potrebuje práve vás.
Látka, z ktorej je utkaný vesmír a jeho paralelné svety, je ohrozená časovými dierami. Agentúra T.I.M.E posiela svojich agentov, aby týmto nebezpečenstvám zabránila.

Pred svojou misiou si vyberiete avatara, ktorý za vás bude v minulosti vykonávať vašu vôľu, pričom by nevzniklo porušenie časového kontinua. Splňte svoju misiu tak rýchlo, ako to len bude možné, ale majte na pamäti, že misiu budete môcť znovu podstúpiť toľkokrát, koľkokrát bude potrebné. Predtým, ako zvolíte smer vašich akcií, venujte veľkú pozornosť každej scéne, v ktorej sa nachádzate.
Dostanete sa do cudzieho sveta, nachádzate sa v neznámom čase a prevtelíte sa do osoby, ktorej život sa stane vašim životom. V tele tejto osoby riešite rôzne úlohy, bojujete, diskutujete, objavujete, hľadáte riešenia, aby ste splnili svoju misiu.

Vaša prvá misia: Sanatorium
Vydáte sa do Paříža roku 1921. Vašou úlohou je zabrániť vytvoreniu nebezpečnej časovej diery v búrlivých dvaciatych rokoch.

T.I.M.E. Stories je kooperatívna naratívna hra, silne zameraná na príbeh. Každý scenár prináša nový svet, nové postavy, pravidlá a prekvapenia. Súčasťou balenia je aj úvodný scenár Sanatorium.

K hre si môžete zakúpiť rozšírenia: Případ Marcy, Proroctví draků.

Pravidlá hry v češtine (v grafike) na požiadanie pošleme.

Obsah hry:
hracia plocha, 120 kariet (miestnosti, postavy, predmety), akčné kocky, žetóny (život, predmety), figúrky agentov.